• https://www.facebook.com/facebook
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905469051645
  • https://www.twitter.com/twitter
  • https://www.instagram.com/polisadaylariparkur
  • https://www.youtube.com/youtube

polis-adaylarıpolis-parkurları

PARKUR REKLAMI

parkur-reklamları

Anket
Parkuru Kaç Saniyede Tamamlıyorsunuz
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam45
Toplam Ziyaret178802

ADALET BAKANLIĞI LİSE ÖNLİSANS LİSANS PERSONEL ALIYOR

20/12/2016

Adalet Bakanlığı lise önlisans lisans mezunu kpss 70 şartı ile personel alımı yapıyor başvurular 21 aralık 30 aralık arasında

ADALET BAKANLIĞI 200 MEMUR ALIYOR

Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü  taşra teşkilatı için 200 sofor personel alacak .Başvuracak adaylar lise mezunları için KPSS P94 önlisans mezunları için KPSS P93 Lisans mezunu olanlar için KPSSP3 en az 70 puan ve üzeri almıs olmak şartı var. 70 ve üzeri kpss şartı taşıyıpta başvuru yapan adaylardan 10 katı aday mülakata çağrılacaktır.

35 YAŞ ŞARTI VAR

Adayların askerlik ile ilişkisinin bulunmaması ve  kpss sınavı itibariyle 35 yaşını bitirmemiş olması gerekiyor .Adayların en az lise mezunu olması ve E sınıfı ehliyete sahip olması diğer şartlar olarak göze çarpıyor.

Başvurular 21 ARALIKTA BAŞLIYOR

Başvurular  21 Aralık 30 Aralık arasında yapılacak

Başvuru yolu

Başvurulara ilişkin evrak; masrafı ilgilisinden alınmak suretiyle aynı gün acele posta servisi (APS) ile ilgili adli yargı ilk derece mahkemesi adalet komisyonu başkanlığına ivedi gönderilecektir. Usulüne uygun olarak başvuru süresi içinde mahallî Cumhuriyet Başsavcılıklarına başvuran ve APS masrafını da ödeme suretiyle evrakını teslim eden adayların başvuruları kabul edilecektir.

Adli Yargı İlk Derece Mahkemesi Adalet Komisyonu Başkanlığı ya da mahalli Cumhuriyet Başsavcılığı aracı kılınmaksızın doğrudan posta veya kargo ile yapılan başvurular kabul edilmeyecektir.

Sözlü mülakata katılacak adaylar 9 ocak 2017 de internet üzerinden yayınlanacaktr. Uygulama sınavı 11 ocak  2017 de yapılacaktır.   Sözlü sınav 13 ocak ve ilerleyen tarihlerde yapılacaktır.

3066 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın