• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/facebook
  • https://www.twitter.com/twitter
  • https://www.instagram.com/pomem_hazirlik2021
  • https://www.youtube.com/youtube

polis-adaylarıpolis-parkurları 

KURS EKLE

 kurs ekle

Anket
Parkuru Kaç Saniyede Tamamlıyorsunuz
Dost Bağlantılar

Anasayfa


     Çorum Subaylık Parkuru Subaylık Hazırlık Kursu

   
Parkur Kodu : 19
Parkur Adı : Firma Adınız
Parkur Özellikleri
Çorum Subaylık Parkuru Subaylık Hazırlık Kursu Antrenmanlar için
 Bilgi Al        Parkur Detayları
 
 
Parkur Detayları

Çorum Subaylık Parkuru - Parkur Hazırlık KursuÇorum Subaylık Parkur Hazırlık KursuADRES :

TELEFON :

WHATSAPP :

FACEBOOK :

İNSTAGRAM :

WEB SİTESİ :

Birçok genç arkadaşlarımızın hayallerinde olan Subaylık Mesleği Kadın ve Erkek adaylar tercih etmektedir . Subaylık alımları belirli zamanlarda yapılmaktadır. Belirli yıllarda yapılan subaylık alımlarına hem erkek hem de kadın adaylar, subay olabilmek adına Subaylık sınavlarına katılım sağlamaktadır. Subay olabilmek için belirli kriterleri sağlamak gerekmektedir ve belirlen puan alınması gerekmektedir. Yazılı sınavı girip geçen Aday Subaylık Hazırlık Kursu parkurlarına başvuru sağlayarak, subay adayı olabilmek için çaba harcamaktadırlar.

Subay Adayı öğrenci daha önce Subaylık Parkur Hazırlık Kursu aldıysa fiziki spor mülakatında mutlaka başarı sağlayacaktır. Çünkü fiziksel parkur sınavlarında fiziki parkuru zamanında tamamlamak subaylık mesleğine seçilmek gerekli bir ön koşuldur ve çok önemlidir.

    Çorum Subaylık Parkuru, Subaylık Hazırlık Kursu Askeri alımlarda ve diğer alımlarda , kurumların fiziki yeterlilik sınavına hazırlanmak isteyen Subay Adayı öğrencilerimizi parkurumuza bekliyoruz.


    Subaylık Parkuru Hazırlık Kursu Çorum kurslarımıza katılmak isteyen adaylarımız iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşarak detaylı bilgi alabilirler. Tüm öğrencilerimizle birebir ilgilenme, çalışma takibi, uzman profesyonel antrenör hocalarımız tarafından yapılmaktadır.


Çorum Subaylık kursumuzda eğitimler gerçek parkur üzerinde profesyonel hocalar eşliğinde verilmektedir. Her öğrencimiz için eğitmenlerimiz büyük bir özveri ile çalışmalarına devam etmektedir. Sizde parkurda başarı sağlamak istiyorsanız iletişim bilgilerimizden bize ulaşın.
  Her bir istasyonda hareket teknikleri öğretilip çalışmalar yapılıp üzerine saniye alımı yapılmaktadır . Saniye alım işlemi esnasında eğitmen hocalarımız tarafından cezalar veya hatalı hareketler gözlemlenmektedir.EĞİTMENLERİMİZ

Çorum Subaylık PARKUR HAZIRLIK KURSU BİLGİLENDİRMELER

Antrenmanlar uzman hocalar eşliğinde en az 1 saat yapılmaktadır.

Fiziki Yeterlilik Sınavında adayın süresinin takibi, fiziki yeterlilik sınavına hazırlık işlemleri için Öğrenci Adayı parkura hazırlık aşamalarına başlanır.

Çorum SUBAYLIK Parkur Hazırlık Kursumuzda Antrenmanların işleyişi; ısınma, esneme, istasyon eğitimi ve son olarak süre alımı şeklindedir.

Çorum SUBAYLIK Parkur çalışmalarımızda, spor mülakatlarında gerekli olan Çeviklik Çabukluk Kuvvet Kondisyon Dayanıklılık gibi özelliklerinizi geliştirecek antrenmanlar yapılmaktadır.

Antrenmanlarımız uzman hocalar tarafından hazırlanarak sizlere en üst seviyede yarar sağlayacak şekilde planlanmaktadır.

Çorum SUBAYLIK Parkur Eğitim Salonuna girişlerde Covid-19 tedbirleri kapsamında hareket edilmektedir. Salonumuzda Covid-19 a karşı her türlü önlemler alınmıştır. Dezenfeksiyon işlemleri günlük olarak rutin bir şekilde yapılmaktadır.

Çorum SUBAYLIK Antrenman sırasında covid-19 tedbirlerine uyarak ve gerekli önlemler alınarak antrenman yapılmaktadır.

Antrenmana maske ile geliniz ve sosyal mesafe kurallarına uyunuz.YOL TARİFİ

PARKUR KURSU BAŞLANGIÇ SAATLERİ

1.SEANS 2.SEANS

PAZARTESİ 16.30 19.00

SALI 16:30 19:00

ÇARŞAMBA - 19:00

PERŞEMBE 16:30 -

CUMA 19:00 19:00

CUMARTESİ - -

PAZAR - -Not: Çorum SUBAYLIK Hazırlık Parkurlarımıza Antrenman Seansları Talep Olması Halinde Arttırılacaktır.

 
 
Parkur Hakkında Bilgi Almak İstiyorum
İsim
Telefon
İl
Mesaj
 
 
 
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam27
Toplam Ziyaret225300
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar13.670513.7253
Euro15.443915.5058