• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/facebook
  • https://www.twitter.com/twitter
  • https://www.instagram.com/pomem_hazirlik2021
  • https://www.youtube.com/youtube

polis-adaylarıpolis-parkurları 

KURS EKLE

 kurs ekle

Anket
Parkuru Kaç Saniyede Tamamlıyorsunuz
Dost Bağlantılar

Anasayfa


     Gaziantep Pomem Parkuru Parkur Hazırlık Kursu

   
Parkur Kodu : 27
Parkur Adı : Firma Adınız
Parkur Özellikleri
Gaziantep Pomem Parkuru, Paem, Pmyo, Pöh Parkuru Hazırlık Kursu Antrenmanlar için
 Bilgi Al        Parkur Detayları
 
 
Parkur Detayları

Gaziantep POMEM Parkuru - Parkur Hazırlık Kursu

Gaziantep POMEM – PAEM – PMYO - PÖH PARKUR HAZIRLIK KURSUMerkez Şube 1 :

Merkez Şube 2 :

Karataş Şube  : 

Telefon           :

Whatsapp       : 

Facebook        : 

İnstagram      :

 

Birçok genç arkadaşlarımızın hayallerinde olan Polislik Mesleği Kadın ve Erkek adaylar tercih etmektedir . Polislik alımları her yıl yapılmaktadır. Her yıl hem erkek hem de kadın adaylar, polis olabilmek adına POMEM sınavlarına katılım sağlamaktadır.

 

Polislik alımlarında KPSS P3 , KPSS P93 Puan türlerinde Polis Akademi tarafından belirlen puan alınması gerekmektedir. Yazılı sınavı girip geçen polis adayları,Gaziantep POMEM Hazırlık Kursu parkurlarına başvuru sağlayarak, polis adayı olabilmek için çaba harcamaktadırlar.

 

Polis Akademisi tarafından belirlenen bu parkura katılmadan önce polis adayının mutlaka parkur hazırlık kursu alması gerekmektedir. Polis Adayı öğrenci daha önce Parkur Hazırlık Kursu aldıysa fiziki spor mülakatında mutlaka başarı sağlayacaktır. Çünkü fiziksel parkur sınavlarında fiziki parkuru zamanında tamamlamak polislik mesleğine seçilmek gerekli bir ön koşuldur ve çok önemlidir.

 

    Gaziantep POMEM Parkuru, PMYO Parkuru , PÖH, PAEM Parkur Hazırlık Kursları , Polis Akademisine Hazırlık Kursları , kurumların fiziki yeterlilik sınavına hazırlanmak isteyen Polis Adayı öğrencilerimizi parkurumuza bekliyoruz.


    POMEM Parkuru Hazırlık Kursu Gaziantep kurslarımıza katılmak isteyen adaylarımız iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşarak detaylı bilgi alabilirler.


Gaziantep POMEM kursumuzda eğitimler gerçek parkur üzerinde profesyonel hocalar eşliğinde verilmektedir. Her öğrencimiz için eğitmenlerimiz büyük bir özveri ile çalışmalarına devam etmektedir.

 

  Her bir istasyonda hareket teknikleri öğretilip çalışmalar yapılıp üzerine saniye alımı yapılmaktadır . Saniye alım işlemi esnasında eğitmen hocalarımız tarafından cezalar veya hatalı hareketler gözlemlenmektedir.EĞİTMENLERİMİZ
 

Gaziantep POMEM PARKUR HAZIRLIK KURSU BİLGİLENDİRMELER

Antrenmanlar uzman hocalar eşliğinde en az 1 saat yapılmaktadır.

Fiziki Yeterlilik Sınavında adayın süresinin takibi, fiziki yeterlilik sınavına hazırlık işlemleri için Polis Öğrenci Adayı parkura hazırlık aşamalarına başlanır.

Gaziantep POMEM Parkur Hazırlık Kursumuzda Antrenmanların işleyişi; ısınma, esneme, istasyon eğitimi ve son olarak süre alımı şeklindedir.

Gaziantep POMEM Parkur çalışmalarımızda, spor mülakatlarında gerekli olan Çeviklik, Çabukluk Kuvvet, Kondisyon, Dayanıklılık gibi özelliklerinizi geliştirecek antrenmanlar yapılmaktadır.

Antrenmanlarımız uzman hocalar tarafından hazırlanarak sizlere en üst seviyede yarar sağlayacak şekilde planlanmaktadır.

Gaziantep POMEM Parkur Eğitim Salonuna girişlerde Covid-19 tedbirleri kapsamında hareket edilmektedir. Salonumuzda Covid-19 a karşı her türlü önlemler alınmıştır. Dezenfeksiyon işlemleri günlük olarak rutin bir şekilde yapılmaktadır.

Gaziantep POMEM Antrenman sırasında covid-19 tedbirlerine uyarak ve gerekli önlemler alınarak antrenman yapılmaktadır.

Antrenmana maske ile geliniz ve sosyal mesafe kurallarına uyunuz.YOL TARİFİ


GazaintepPARKUR KURSU BAŞLANGIÇ SAATLERİ

Parkur seanslarımız hakkında iletişim bilgilerimizden detaylı bilgi alabilirsinizNot: Gaziantep POMEM Hazırlık Parkurlarımıza Antrenman Seansları Talep Olması Halinde Arttırılacaktır.

 
 
Parkur Hakkında Bilgi Almak İstiyorum
İsim
Telefon
İl
Mesaj
 
 
 
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam57
Toplam Ziyaret372082
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar28.853828.9694
Euro31.088531.2131